• אוק 04, 2021
  • צוות האתר

גיבוי מרחוק

בעבר גיבוי נעשה על תמונות יישומים ותוכנות על דיסקט , זוכרים? כן ,היה דבר כזה דיסקט. עם השנים יצא לנו כלי גיבוי חדש שנקרא דיסק עליו היה ניתן להכיל יותר מידע ולצרוב עליו כל מה שאנו מעוניינים לגבות , לאחר מכן יצא ה USB ששימש להעברת קבצים ממחשב למחשב בנוחות ולגיבוי חיצוני.

אך כרגיל הטכנולוגיה מוצאת לנו פתרונות נוחים ובטוחים יותר כל הזמן וכיום המקום הכי בטוח שאפשר לגבות בו הם אצל חברות גיבוי מרחוק מעבר לאבטחה תמידית הם גם מעניקים נוחות , הגיבוי לרוב נעשה על ידי מערכות אוטומטיות שמוגדרות על ידי המשתמש גיבוי מרחוק יושב פיזית על השרת , אך הוא אינו חשוף לסיכונים כמו הגיבויים שהיו לנו בעבר משום שהוא נמצא במקום בטוח וסביב תנאים נוחים.

גיבוי מרחוק היא אפשרות לשמור על הקבצים ועל המידע שלכם בעזרת תוכנות במחשב ללא שום מאמץ. הגיבוי נעשה על ידי מומחים בתחום כל מה שאתם תצטרכו לעשות זה לבחור את הקבצים אותם אתם רוצים לגבות זה יכול להיות מסמך חשוב או תמונה פשוטה. גיבוי מרחוק יכול לשרת גופים עסקיים גדולים כמו בנקים וחברות אשראי ועסקים קטנים כמו חברת מכירות או כל חברה אחרת. המטרה של גיבוי היא שמירת מידע או קבצים במקום מרוחק ובטוח. על מנת שהגיבוי שלכם אכן יהיה מאובטח עליכם לבחור חברת שרתים שדואגת לאבטחה יום יומית ובקרה מלאה על המחשבים והשרתים שברשותם.

למה כדאי לאחסן קבצים ויישומים בשירות גיבוי מרחוק ?

שירות גיבוי מרחוק מאפשר לכם להפסיק לדאוג ולהתחיל לשמור על כל מה שאתם רוצים במקום טוב.
חברות אלה דואגות לשמור על הקבצים והיישומים שלכם כל הזמן ולשם כך רוכשת שרת מקצועי בעל חומרה חזקה ובעל מעבדים וספקים כפולים כדי למנוע קריסה. בנוסף החברות הללו דואגות לטיפול מתמיד ובקרה מלאה מוירוסים והאקרים. גיבוי מרחוק חוסך לכם ניהול גיבוי על ידי בזבוז משאבים כסף ומקום. כמובן שעל מנת שתוכלו לאחסן את כל המידע שלכם באמצעות גיבוי מרחוק עליכם לבחור בחברה אמינה שתעניק לכם אבטחה.